| miha90z a întrebat:

Ce telefon cu tastatura qwerty imi recomandati? sa fie pana in 180 euro big grin funda

6 răspunsuri:
| motherfucker a răspuns:

Nokia c3. Am eu. Este super. Si tine incarcat si mult. plus ca se misca si wi-fi foarte bine.

| JaneEyer a răspuns:

Pai,Nokia c3, Nokia c6, nokian97...pai...atat imi vn in mintebig grin

| Sicmao a răspuns:

Alcatel OT 880, pret f.accesibil.

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Nokia c3

| AlexxaRainbOw a răspuns:

Eu am Nokia c3 Iar aici in cipru am dat pe el 125 de euro happy
O prietena de-a mea sia cumparat "Samsung chat 335" si este la fel de dragut. Aman2 sunt telefOane dragutse. Si sunt sigura ca sunt pana in 150 de eurowinking

| adrian05 a răspuns:

Nokia c3