| r4uLLLLLL a întrebat:

ce trebuie sa downloadez de pe net ca sa-mi fac un cd cu windows adica ce trebuie sa downloadez de pe net, sa pun pe cd ce downloadez si apoi sa bag cd in calculator si sa instalez windows dau funda!

Răspuns Câştigător
| Alpha13 a răspuns:

Incearca videotutorialul acesta! http://www.videotutorial.ro/? p=333 :)

Ai nevoie de:
1: Windowsul sub o imagine.iso.
2: Nero.
3: Urmeaza tutorialul pentru a vedea ce trebuie sa faci

2 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Daca vrei iti dau o alternativa mai usoara decat pirateria. Ia Ubuntu de pe net, e un sistem de operare gratis cu uptdate-uri gratis si FARA VIRUSI, seamana cu windows, dar e mai bun si e facut in model Linux, dealtfel merg si jocurile si programele de pe windows. Doar ca trebuie sa te documentezi un pic cum sa-l utilizezi, s-ar putea ca unele lucruri sa fie diferite. Si nu trebuie sa-i faci CD ca sa functioneze. E foarte simplu si viabil. Cauta-l pe google, Ubuntu.ro...

| r4uLLLLLL explică:

Pai si doar windowsu sub imagine iso trebuie nu mai trebuie ceva nu stiu spuneti-mi exact ca nu vreau sa stric pc