| anonimaa a întrebat:

cine are photofiltre? la mine e in franceza si vreaau sa. i schimb limba dar mai am si alte nelamuriri! de ex cum pot face asa ceva http://www.youtube.com/watch?v=HETmg3w92Nk&feature=relat ed ca nu prea am inteles... oricum cine ma poate ajuta spuneti va roog! primiti fundita mare mare

Răspuns Câştigător
| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Eu il am happy, da`mi un mesaj cu id`ul tau, si-ti trimit programul :*

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Pentru a face un video ca acela din exemplu iti trebuie un program de captura de ecran adica sa filmeze ecranul tau in timp ce tu lucrezi la calculator Exemplu de program Camtasia sau Repaly video capture care capteaza si sunetul in caz ca vrei sa comentezi

| Sile_6892 a răspuns:

Buna, si eu am Photodine si caut un PhotoFunia... sunt doar programe de editare poze... nu stiu cum se poate schimba limba, dar poate cauti un dict roman - francez audio si vei rezolva si cu traducerea.