| anonimaa a întrebat:

am gimp si ma intrebam cam ce as putea face cu el. sau daca nu se poate cu gimp, cine imi poate face si mie asta?: http://www.youtube.com/watch?v=HETmg3w92Nk&feature=relat ed
oricum...imi puteti da niste instructiuni cu privire la gimp? am auzit ca e un fel de photoshop.
funda.

1 răspuns:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Dal incolo de gimp! ia-ti un photoshop de pe adobe.com si iti faci cont ca e free la Adobe si ai Adobe photoshop pentru o luna. astea is programe de editat poze ca paint din windows dar sunt mai bune