| SilviuXddd a întrebat:

Buna cine are telefon Huawei g7300 ca sa imi spuna si mie cat a dat pe el ca vreau si eu sa imi iau unul si nu stiu cat costa asa ca va rog sa ma ajutati.dar sa imi spuneti pretul exact la liber nu la abonament

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Cea mai buna metoda de a afla, este sa intri pe google, si in casuta de cautare sa scrii "telefon Huawei g7300 pret". In felul acesta vei putea accesa cate site-uri doresti, cu toate ofertele actuale.
Numai incearca, si ai sa vezi!