| LoVe_4024 a întrebat:

Cine are ZTE Racer 2? imi puteti spune despre el? este bun?

3 răspunsuri:
| Mariussssssss a răspuns:

Salut! Am avut ZTE Racer 2 timp de o saptamana. Nu mi-a placut, deoarece se misca greu la jocuri si la unele comenzi. Dar, pentru 300 lei, raportul pret calitate este destul de bun, dar mai bine iti iei un comsote move sau un Samsung galaxy 5, care sunt cu 20-30 lei mai scumpe. Funda plss

| Stefan_Smily_1992 a răspuns (pentru Mariussssssss):

Spui o prostie, alea 2 sunt jafuri ZTE racer 2 este foarte bun + ca are android 2.2

| Mariussssssss a răspuns (pentru Stefan_Smily_1992):

Toate trei telefoanele despre care am vorbit aici au Android 2.2 FroYo. Doar ca din toate trei, ZTE Racer se misca greu la jocuri.