| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine imi poate da si mie cateva idei despre un about me pe hi5.Thanks Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Hiii!>big grin <

Well...sa incepem!happy

Nume:Andra
Varsta:14(pana in septembrie\:d/)
Data nasterii:22. 09. 1995
Locatie:Bucurestilove struck
CULOAREA OCHILOR:verzi
CULOAREA PARULUI:blond
INALTIME:1, 68
GREUTATE:50
NUMAR:8

FAVORITES:

CULORI:turcoaz, alb, roz
ANIMAL:tigru/lup
BAUTURI:Nestea
PARFUM:UDV
FORMATIE:US5
ACTORI:toti din Gossiplove struck

Sunt genul de pers care/careia:

-adora distractia/muzica/dansul/petrecerile
-adora:hainele/accesoriile/ploile de vara/furtunile/ciocolata/scortisoara/inghetata
-isi iubeste prieteniilove struck
-nu isi lasa prietenii la greubatting eyelashes
-zambeste chiar si atunci cand ii merge prostbig grin
-iarta, dar nu uita repedehappy
-poate discuta despre orice
-se simte in largul sau doar in preajma anumitor persoane
-nu se lasa influentati de altii
-nu minte, spune doar adevarul
-spune/face ce gandeste
-nu-si petrece timpul cu fake peoplesoh go on
-apreciaza lucrurile realizate de altii
-nu-si bate joc de sentimentele altora
-stie sa respecte oamenii
-critica la randul ei daca este criticatahappy
-jigneste daca este jignitahappy
-nu suporta manelelefrustrated
-nu-i place sa se certe ca prieteniistraight face
-nu-si tradeaza prietenii
-nu-i place tristetea

NEEEXT!

FRIENDS!

De fapt prietenii adevaratilove struck
BEST FRIENDSbig grinenny, Madaaa, Denis, Allylove struck

As putea sa vorbesc despre ei pana dimineata si nu m-as plictisi...sunt persoanele in care pot avea incredere, pe care ma pot baza in orice situatie si care mi-au fost mereu alaturi cand am trecut prin momente mai grelelove struck
Certuri au existat ca in orice relatii de prietenie, dar pana la urma tot impacarea a fost arma noastra de razboilove struck
Stiu ca am unele faze in care gresesc, ca oricine de fapt, dar nu ma doare gura sa spun"IMI PARE RAU". 3 cuvinte sunt suficient de puternice ca sa apropie din nou 2 persoanelove struck

NEEEXT!☺

Pt aia care judeca oamenii dupa aparente/nu ma suporta etc:

Nu sunt o fitoasa asa cum ma cred altii, problema ta daca judeci oamenii dupa aparentewinkingDaca n-ai avut ocazia sa ma cunosti nu vad cum poti sa-ti dai cu parerea doar daca ma vezi rolling eyesNu te uita la pozele mele sh pe urma sa incepi sa comentezi ca si cum tu ai fii o mare personalitateeeechatterbox
In loc sa te uiti la pozele altora sh sa comentezi, mai bine du-te sh arunca o privire in oglinda sh fa comparatii intre tine sh ei. Daca ai N defecte dc ii judeci pe altii? Aminteste-ti ca nimeni nu e perfect, asa ca nu mai manca ***smug
Mi-e indiferent daca ma berfesti, oricum te ignoroh go on.Stii chestia aia:prima impresie conteaza cel mai mult, deci sa n-ai impresia ca daca ma barfesti la inceput sh dupa imi ceri sa ne imprietenim o sa-mi schimb parerea despre tinehappyNU ma cunosti, NU stii NIMIC despre mine, NU mai comenta atataaa loser

E PT VOI MAAA!love struck

Cam atat despre mine:]Daca vreti sa mai aflati ceva despre mine: Y! M:defect_perfect95

Byeee:*

asa arata sectiunea:ABOUT ME pe profilul meulove struck

1 răspuns:
| Alexa_8596 a răspuns:

Despre mine
SUNT: unică și irepetabilă (ca toate ființele umane)...
AŞ VREA: să nu devin vreodată meschină sau ipocrită...
PĂSTREZ: Doar amintiri. Nu mă atașez de obiecte și nu colecționez...
MI-AŞ FI DORIT: Să am ochii verzi și să mă cheme altfel. Nu știu cum. Altfel. În timp, m-am obișnuit cu prenumele meu...
NU ÎMI PLACE: să fiu jignită...
MĂ TEM: (cel mai tare) de mine...
AUD: văd, simt. Am toate simțurile funcționale...
ÎMI PARE RĂU: când greșesc...
ÎMI PLAC: animalele...
NU SUNT: fitoasa, increzuta, etc
DANSEZ: numai în cazuri excepționale. Asociez dansul (meu) cu o potențială nenorocire care mi se poate întâmpla. Ultima dată când am dansat cu adevărat… Da, e superstiție… Și multă spaimă...
CÂNT: Rar, dar am ureche muzicală. Cânt mult în gând…
NICIODATĂ : nu știi ce iți aduce ziua de mâine. Nici eu nu știu…
RAR:sunt pesimistă și găsesc vreo soluție...
PLÂNG : Extrem de des...
NU SUNT ÎNTOTDEAUNA: veselă...
NU ÎMI PLACE DE MINE: când nu am simțul umorului. Mi se mai întâmplă…
SUNT CONFUZĂ: când nu primesc feed-back...
AM NEVOIE: de libertate, încredere, atenție și tandrețe...
AR TREBUI: Să nu mai fiu atât de sensibilă la critici și reproșuri. Să mai schimb câte ceva pe ici, pe colo…

Heiii!

Numele me`o este Rodik.
RespiR aerul[util sau nu]al acestei planete, de prin vara lu` `95 cand printr`un moment am zis"vreau afara"si afara am ramas!
NU imi place ca cineva sa`mi gaseasca un defect sau o calitate.Consider ca nu e nimeni in masura sa ma judece.Sunt ce vreau eu sa fiu, nu ce vor altii.Nu imi mai plac pers. alea care zic intruna"sa`mi bag pl" ba **** ew ma intreb "de unde atata plthinking"sau "vai mi s`a rupt unghia","imi sta bine parul","stiu ca sunt frumoasa"etc.Cunosc pers. de genu... dar nu le zic nimic si nici nu le fac[stiu sunt enervant, darsick laughing
Overused Phrase : 'aii lasa oh go on
FAVORITES
Food : ...
Pub/Disc/Restaurant : p/d/r
Candy : love struck
Number : 1. smug
Color : black.
Animal : dog.
Drink : pepsi twist love struck
Perfume : Amor amor ♥
TV Show : none.
Music Album : fara factura laughing. multe
Movie : mai multetongue
Actor/Actress : Taylor Lautner =p~
This or That
Pepsi or Coke : pepsi.
McDonalds or BurgerKing : McDonalds.
Chocolate or Vanilla vanilla ♥
Hot Chocolate or Coffee : hot chocolate.
Kiss or Hug : both blushing
Dog or Cat : dog.
Rap or Punk : punk.
Summer or Winter : summer ...holiday day dreaming
Scary Movies or Funny Movies : both.
Love or Money : love ♥♥
YOUR...
Bedtime : ora de fizicastraight facelaughing
Most Missed Memory : .
Best phyiscal feature : .
Ambition : secret blushing [ cand visezi ai voie sa exagerezi ] blushing
Best Friends : se stiu ei ♥
Fears : death :-s
Longest relationship : .
HAVE YOU...
Cheated Your Partner : nu smug
Ever been beaten up : .
Ever beaten someone up : .
IN A GUY/GIRL
Favorite Eye Color : nu conteazabig grin.
Favorite Hair Color : - || -
Looks or Personality : looks & personallity
Hot or Cute cute.
RANDOMS
What country do you want to Visit : Japan & USA day dreaming
Health Freak : .
Do you think your Attractive : thinking
Believe in Yourself : clarlove struck smug
Want to go to College : Clar!love struck
Do you Smoke : [-x
Do you Drink : [-x
Been in Love : 24/ 24 laughing)
Do you Sing : sometimes whistling
Want to get Married : mai incolotongue
Hate anyone : nu-mi pierd timpul cu asa cevaoh go on
Take Survey Create Survey

Dai funda happy? Schimbi numele si ce nu`ti convine. a si ca esti baiat :* neaparat funda plz