| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine imi poate spune cu ce program(banuiesc photoshop) a fost ediatata urmatoarea poza: http://yfrog.com/c9lasap observati ca este una si aceeasi persoana intr-o poza de 3 ori.Multumesc anticipat. Dau fundita.

2 răspunsuri:
| myname1s a răspuns:

Dap, photoshop e. Adica.nu prea ai cum sa. ti dai seama cu ce program pentru ca sunt multe si nu e ca photoshop lasa o amprenta anume sa stii ca e facuta in photoshop. Dar da, in photoshop se poate face asa ceva.si cred ca in photoshop a si fost facuta.

| smilerz19 a răspuns:

Nu e cu photoshop. a fost facuta cu un site de genul imikimi si a taiat din fotografie ca sa nu se vada link-ul care de obicei e in colt.