| Georgii a întrebat:

Buna

Cine ma invata sh pe mine cum sa scot poze dupa telefonul sony erycsson w350 i?

Incerc de mult timp dar cand bag cablul de date in telefon se stinge si se incinde rau

Multumesc anticipiat

P. S:Funda :*

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se incinge sau ce? Ca nu inteleg.Ar trebui sa mearga cu cablul de date.Si eu am acelasi tip de telefon si nu am probleme de genul asta.Sau te-ai asezat in spatele telefonului cum spune Zbenguici si i s-a incins dosul de la sut?

| Fvn a răspuns:

@zbenguici: omule, ce am mai ras la raspunsul tau rolling on the flooram trezit tot etajul! Vai Doamne!

| Georgii explică:

Estii c-am dus omulewinking
Specimene rarewinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

De unde ati invatat mai oameni ca se spune "sa scoti pozele DUPA telefon"? Pai daca asa e, pozitioneaza-te in spatele telefonului si da-i cu sutu' sa vezi ce iese din el!