| AndreeaAndra a întrebat:

Eu am un telefon Hello Chity...nu stiu cum se foloseste cablul de date ca sa scot muzica, sa descarc poze....Cine ma invata? Va rog mult! e urgent!

Răspuns Câştigător
| giucu a răspuns:

Buna o sa incerc sa te ajut eu. in primul rand bagi cablul de date in telefon si dupa in calculator. in al doi lea rand te duci la my computer si il deschizi. dupa dowloadezi melodia pe care o vrei iar cu copy paste o aduci in folderul respectiv. sper ca te-am ajutat