| DjSannan a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta cu o informatie? Cand ma duc aici pe pagina asta de mail https://login.yahoo.com imi apare numele si parola direct fara sa le bag eu,am debifat si acea casuta dar tot asa e, ce pot face ca sa nu imi apara singur ci sa imi pun eu mailul si parola? Precizez ca am sters si tot istoricul de la browser si tot asa imi face.

5 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Sterge tot, Cookies, Passwords si iti va disparea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sterge cookie si cache si parolele salvate, nu istoricul

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Sterge cookie si cache si parolele salvate! degeaba stergi istoric daca nu stergi cookie si pas salvate

| daniellacatus a răspuns:

Sterge tot istoricul cautarilor

| Valy_Valy_1997_30Ug a răspuns:

Intra la setari si cauta parole si stergi parola salvata acolo.