| ioanadragalasa a întrebat:

Cine poate sa imi zica cum pun videoclipuri pe youtube?

DAu funda la primul raspuns corect.

Răspuns Câştigător
| andreeaghm97 a răspuns:

Trebuie sa ai cont pe youtube, si unde iti arata poza ta de profil langa el la stanga este scris incarca video si dai click acolo si il alegi din calculator

| ioanadragalasa explică (pentru andreeaghm97):

Si cum il bag in calculator?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cand babylon iti pune la dispozitie cel mai mare si mai bun motor de cautare, tu ai ales pe TPU sa cauti astastraight face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in pagina de pornire youtube (trebuie sa ai cont) si dai la incarcare

| Acasel a răspuns:

Trebuie sa Ia cont pe Youtube. si videoul dorit in Pc.Cand Ti-ai Facut Contul.in stanga pozei tale este un Buton Numit Upload.Click pe el, si aici alegi videoul. Punanad iarasi click pe Browse.hee hee si cum le bagi in pc.asta e penibil

| ioanadragalasa explică:

Pai nu stiu cum sa il fac, oricum.

| HawKShoOteR a răspuns:

Inainte de toate trebuie sa ai cont pe youtube, iar apoi te loghezi si langa search scrie INCARCATI. Apoi dati pe SELECTATI FISIERE DE PE CALCULATOR.