| MHems a întrebat:

cine poate sa-mi raspunda la aceasta intrebare dau fundita:*! Un prieten de-al meu vrea sa se joace GTA Vice City dar nu-i merge zice ca trebuie sa bage CD-ul jocului. Apoi a instalat Daemon Tools Pro si tot nu merge a montat si imagini, va rog daca stiti sa raspundeti, eu nu ma pricep la asa ceva, ma pricep in alte domenii. Nu uitati va dau funda daca-mi rapundeti mai concret!

Răspuns Câştigător
| Andrey29 a răspuns:

Trebuie crackuit dupa ce l-ai bagat in daemon tools, intri in folderu cu jocu de langa CD-DVD (acolo jos adica GTA Vice city trebuie sa fie un folder acolo) si dai undeva unde scrie crack sau pe gta vice city.