| ღSოiℓεFօгMεεღ a întrebat:

Cine stie un site de unde pot descarca jocul "Temple Run" pentru Nokia n8? FUNDA love struck

4 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Mobile9 sau zedge, selectezi modelul telefonului si cauti jocul
.

| fallsHD a răspuns:

Temple run pentru symbian? rolling on the floor))))) mai bine cauta mario

| Azµre a răspuns:

Vezi că ți-am dat un privat. Citește-l

| RockableHu a răspuns:

Pai daca nu merge de pe noka apps, i-ale de pe site-ul Waptrick. ro! Dar mai intai du-te la setari si permite descarcarea jocurilor de pe siteurile necunoscute de telefon inca, crede-ma mie imi merge cu toate si esti si multumita de timpul de la descarcare!