| AlexStroie99 a întrebat:

TPU! Mi-am lua de curand Nokia Lumia 520, mai exact acum 2 zile. In fine nu va intereseaza asta, vreau sa intreb de unde pot descarca jocuri. Adica un site de descarcat jocuri pentru el! Am luat cateva jocuri, dar nu sunt cine stie ce( Toti am auzit de Temple Run or Pou etc etc.) Numai intruu in detalii si as vrea repede un site de descarcat( free ) insa sa fie gratis jocurile.

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Nokia Store, Windows Store, si cam atat. Acestea doua sunt site-urile sigure si bune. Windows phone-ul nu se compara cu androidul.

1 răspuns: