| AlexaAlexandra1000 a întrebat:

Cineva dintre voi are aparat foto Fuji? Daca da, va rog sa imi spuneti daca e rezistent si face poze destul de binehappy FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Am eu un fuji si face poze foarte clare si e de calitate adica il am de 2 ani si nu am avut nici o problema cu el fundita puppy dog eyes

1 răspuns:
| Dontforget a răspuns:

Am eu un Fuji A920 de 9mpx si pozele le face perfect chiar mai bine decat un Olympus de 14mpx. De rezistenţă ce pot să zic l-am pus pe un scaun am dat cu piciorul din greşeală în scaun şi a picat, dar nu a picat jos ci tot pe scaun. Camera era pusă normal şi a picat cu display-ul pe spate şi ca să vezi s-a spart. Acum face poze dar se vede foarte puţin din dispay şi în plus nici zoom-ul nu se mai deschide la maxim. Îl am din 2008 poate astea mai noi sunt mai rezistente. Numai bine.