| Ionut1asdw a întrebat:

Cineva mi-a furat telefonul si eram la cartela pe acel telefon un timp a fost inchis telefonul dar acum raspunde cineva pe acel numar(a incarcat acea cartela trebuie sa expire)si spune ca nu e la el telefonul dar stie la cine e dar nu vrea sa zica pot face ceva sal recuperez?

2 răspunsuri:
| NewFeel a răspuns:

Auzi te-ai gandit ca poate cel care ti-a furat telefonul a aruncat cartela Sim si acel om care raspunde a gasit cartela? funda?

| bog1 a răspuns:

Incearca la politie poate te ajuta ei sau daca banuiesti pe cineva ia un alt telefon si sunati telefonul tau daca suna la pers banuita ai descoperit hotu pe viitor fi mai atent aproape in 60% sunt sanse sa til fi luat un rrom