| anonim_4396 a întrebat:

Buna cu ce as putea face filmulete pentru youtube... dar nu windows movie maker ca mi se blocheaza...
sau intreb altfel de ce mi se blocheaza windows movie maker?

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Cu Cam Studio sau cu BB FlashBack. Sunt cele mai bune.

Răspuns utilizator avertizat
| HinnaBunneh a răspuns:

Iti trebuie o versiune mai noua sau foloseste vegas pro 9. 0 iti arata cum sa il instalezi pe youtube ca e ff complicat

| adryutzza13 a răspuns:

Buna! eu fac filme pentru youtube de pe un site foarte bun cu foarte multe efecte speciale! trebuie sa-ti faci cont si poti s faci filme cu poze sau poti s pui si videouri! site-ul este http://www.onetruemedia.com! sper ca ti-am fost de ajutor;)