| Nome145 a întrebat:

Bună,cum aș putea câștiga bani online?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai pus o intrebare mult prea generalizata!
depinde ce stii sa faci
ca asa sa iti dam liste lungi ar fi degeaba!
poti sa lucrezi remote de acasa de exemplu fiind angajat al unei societati
sunt multe cazuri despre cum poti sa faci bani in online, dar sa stea cineva sa le insire pe toate este ca si cum ai explica cuiva care vrea sa invete o limba straina toate limbile care exista in lume cu dialecte cu tot!

| Violleta2022 a răspuns:

Pai asta ar trebui sa stii cel mai bine, ca noi nu avem habar cati ani ai, ce profesie ai, ce calificari ai, ce experinta si in ce domeniu samd.

| ReddY25 a răspuns:

Tiktok

| Lukasssz a răspuns:

Invata sa programezi

| AlyRO a răspuns:

1. Freelancing
2. Vlogging/Blogging
3. Vanzare de produse online
4. Participarea la sondaje online
5. Invatare online
6. Dropshipping
7. Investitii online