| andreiul78 a întrebat:

va rog sa imi ziceti niste idei sau ce as putea sa fac in mediul online pentru a castiga bani. multumesc!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce stii sa faci? Sunt destul de multe joburi ca freelancer daca stii programare, web-design, contabilitate sau sa faci traduceri intre doua limbi de circulatie larga (vei gasi si daca stii doar romana si o alta limba, dar mai putine si mai prost platite, insa daca poti face, de exemplu, traduceri din engleza in spaniola, de foarte buna calitate, vei castiga multi bani).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zi tu mai intai ce stii sa faci pentru banii aia

| Umbra3 a răspuns:

Vorbesc din experienta personala, am cautat si eu foarte mult timp metode despre cum sa faci bani pe net sau idei, dupa foarte multe site-uri de genul citite am realizat ca de fapt nu exista o metoda anume de facut bani.Fiecare face ce poate si ce ii place.Eu am incercat si poti face si tu la fel:sa joci poker,gaming la un nivel la care sa scoti profit,youtube, twitch, pariuri, site-uri web cu linkuri sau reclame la care sa iti scoti bani la fiecare persoana care iti viziteaza site-ul, crearea de aplicatii etc.

| Yagami a răspuns:

Salutare. Daca vrei te poti inscrie pe site-ul acesta:
http://www.marketglory.com/strategygame/ovidiudrg
este un joc online de strategie asemenea vietii reale, unde poti transforma banii virtuali in bani reali, dar trebuie sa te chinui putin. Macar este interactiv si nu trebuie sa investesti(decat daca doresti sa faci mai rapid bani). La inceput ii faci putin greu dar cu timpul si rabdare dupa o luna/ doua poti ajunge la sume considerabila.

| Packer1 a răspuns:

Postari anunturi, postari online, reclame pe net...din ce stiu daca pui anunturi pe net castigi bani...cunosc pe cineva un amic care pune anunturi pe nu mai stiu ce site si castiga bani doar din a pune anunturi pe net