| Daniec a întrebat:

cum fac un cd(windows)butabil?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum faci un CD(windows) bootabil cu Nero uite aici http://www.videotutorial.ro/? p=333

Un tutorial de instalare uite aici http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html

Bafta!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vad ca ai pus 2 posturi. Iti trebiue imaginea cu extensia iso. Instalezi imgburn (gasesti pe google) si scrii cu o viteza nu foarte mare. si gata

| RS4 a răspuns:

Dai click dreapta pe acea imagine.iso cu windowsul si ii dai open with nero burning room! selectezi viteza de scriere si dai burn! orice imagine de windows e facuta bootabila! bafta!

| XtremeS a răspuns:

Da-mi add gsx_ro
si iti zic

| bicabica a răspuns:

Dupa ce ai descarcat fisieru cu extensia.iso butezi imaginea, iti apare in my computer imaginea jocului si te uiti ce partitie e (E sau F saucv de genu
intrii in nero si dai copi CD/DVD si alegi copy from: imaginea unde e jocu copy to : unde ai bagat CD/DVD u