| Cristian_Antonio_1989 a întrebat:

Buna cum pot cauta pe facebook oameni dintr-un anumit oras....ca si o cautare avansata! Daca se poate.ms

3 răspunsuri:
| alesiasaf a răspuns:

Mai intai introduci numele persoanei cautate. In partea dreapta iti va aparea filtre de cautare si de acolo selectezi persoane. Iti va aparea unelte de cautare si acolo vei introduce localitatea sau orasul.

| alexsaxx2323 a răspuns:

Salut!
Ai reusit sa faci cautarea avansara? intreb deoarece ma intereseaza si pe mine si nu stiu, te rog poti sa ma ajuti?

| Mici_Stoika_1996 a răspuns:

Denisa