| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa caut pe cineva pe facebook dupa un anumit loc, adica sa imi dea doar cei din acel oras?

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Salut,

1. Cauti numele prin casuta de cautare de sus si in josul listei dai pe See more results.
2. Pe coloana din stanga prima optiune Persoane.
3. Apoi sub titlul persoane iti apare posibilitatea sa cauti dupa oras.
4. Daca nu mai merge asa, poti cauta direct in casuta de cautare, numele si apoi orasul dorit.

Succes!

| anonim_4396 explică (pentru DoarImpreuna):

Mie nu-mi merge iti dau Facebook-ul meu si fa-mi prt screen-uri... mie nu-mi apare asa cum zici tu!

5 răspunsuri:
Alte răspunsuri