| Bbbia a întrebat:

Cum pot dezinstala un program sters deja? FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| my23ro a răspuns:

Start/My Computer/Add or remove programs si acolo vei gasi programul ca sa il poti dezinstala.

2 răspunsuri:
| vinhod a răspuns:

...se pare ca ai facut tipica greseala de a sterge un program inainte sa il dezinstalezi. aici este decat o singura solutie. urmareste urmatori pasi : Start>Control Panel>Add or Remove Programs (start este in stanga jos a ecranului, sti tu ala unde dai sa inchizi pc-ullaughing asta in caz ca nu stiu) dupa care cauti programul in acea lista lunga dai clicki pe program si dupa aia o sa-ti apara un remove mic langa program dai pe el si gata.big grin

| mnyy a răspuns:

Buna, intra in my computer apoi undeva pe partea stanga este "add or remove programs" click acolo apoi stergi programul dorit, sper sa te ajute.