| 123466d a întrebat:

Ajutor! Am o tableta Lenovo. Aseara am şters din ea vreo două aplicații. Una era un program pt poze şi una un joc. Şi în timp ce se dezinstala jocul. S-a blocat. Nu mai răspundea la absolut nimic până azidimineață când s-a terminat bateria. Am bagat-o la încărcat şi am aprins-o. Imi aparea " Lenovo. For those who do. " şi aşa a rămas

2 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Daca ai garantie du-l in garantie la magazin. Daca nu, mergi cu el la un service.

| 123466d explică:

Nu am. E luata din Italia. Am primit-o cadou acum un an jumate. Acum vad ca s-a terminat bateria. Am bagat-o la incarcat si are 4%. Sper doar sa nu se mai blocheze cand o sa o aprind. :-s