| Andreea1778 a întrebat:

Bună? Cum pot face sa dispară o conversație de pe snap cu totul, atât mie cât și persoanei cu care am vorbit? Vreau sa dispară cu totul ca are cineva niște mesaje cu mine și le vreau șterse, doar dacă blochez persoana dispar și de la mine și de la acea persoana, dar altcumva nu se poate? Va rog sa îmi explicați dacă știți

2 răspunsuri:
| răspundtot a răspuns:

Are un buton de history în colțul din dreapta. Select conv și ctrl alt delete

| Andreea1778 explică (pentru răspundtot):

Ai wapp sa îmi explici sau Facebook?