| Nemes_Anamaria_1990 a întrebat:

Hei, astăzi am trimis un video la mai multe persoane pe snap, și cineva mi-a trimis un emoticon, doar ca din câte stiu eu, persoanei acelea nu i-am trimis absolut nimic, și n am vb in viata mea cu ea, cum aflu dacă poate i-am trimis? Am intrat in conversatie da nu apare cum ca i am trimis ca la celelalte persoane, dar nu sunt sigura, pot sa aflu altcumva dacă i-am trimis? Fara sa îl intreb?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti: https://accounts.snapchat.com/accounts/downloadmydata
Aici ai totul despre contul tau, ti se face o arhiva cu informatiile, apoi o dezarhivezi, deschizi pagina web (Index cred ca se va chema) si poti verifica acolo ce ai trimis si cui, la ce data.

| artemidak a răspuns:

ă poate doar sa baga in seama cu tine