| jojo_6251 a întrebat:

Cum pot pune muzica pe Iphone?
costa daca imi iau din cydia o imagine sau niste ringtonuri?
cine da cel mai explicit raspun primeste fundita:X

mersilove struck va rog. raspundeti:X

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Buna!
Iti trebuie ITunes. Fără nu merge.Se instaleaza pe gratis de pe site-ul Apple.Si după toată muzica din calculator intra automat in ITunes. După se da pe melodie si se da pe Sync.E destul de simplu.

2 răspunsuri:
| SelenaGomezFan1 a răspuns:

Pai daca poti sa inregistrezi ceva inregistreaza melodia dorita ca altfel nu stiu poate vine altcineva cu un alt raspuns mai bun decat al meu

| Kyle1990 a răspuns:

1. Conectați iPhone la PC prin cablu USB potrivire.
2. Faceți clic pe pictograma de telefon de pe colțul din stânga al interfeței. Pentru a gestiona manual fișierele media, ar merge mai bine la "Options" în fila "Rezumat", anulați "Sincronizare automat când iPhone-ul este conectat" și a verifica "gestiona manual muzică și clipuri video". Nu uitați să faceți clic pe "Aplicare" când este gata.
3. muzică importul în iTunes bibliotecă de calculator făcând clic pe "File" și apoi "Add File la Biblioteca". Odată transferate cu succes, puteți selecta pictograma de muzică de pe partea de sus pentru a vedea toate melodiile.
4. Faceți clic pe "Music" în fila "Setări". Selectați "Sync Music". Aveți posibilitatea să fie sincroniza bibliotecă întreagă de muzică sau liste de redare selectate după cum doriți. Apoi faceți clic pe butonul "Sync" în partea de jos.
http://www.leawo.org/......ne-5s.html