| ChristinaO a întrebat:

Cum pot pune un film/clip in format 3GP? De ex. un clip luat de pe youtube? Nu vreau sa le iau direct in formatul respectiv de pe net, le am deja in calculator, dar nu stiu cum sa le pun in 3gp...multumesc!

2 răspunsuri:
| reteteculinare a răspuns:

Foloseste un convertor - cel mai folositor este http://www.dvdvideosoft.com/index.htm

| MisMe a răspuns:

Iorgsoft e un program, destul de bun pentru a transforma din flv in 3gp.in general cele de pe youtube sunt flv.il poti lua dupa google happy