| AndreAndreushh a întrebat:

Buna cum pot sa imi creez o pagina (comunitate) pe facebook pasi va rog fundoiiiii scuze categoria dar e cea mai vizualizata

Răspuns Câştigător
| mirulovepinnk16 a răspuns:

Https://www.facebook.com/MirunelsHandmadeBoutique?fref=ts,uite in partea dreapta scrie create a page iar dupa trebuie sa urmezi pasii care sunt foarte simpli :*

1 răspuns:
| ElenaMădălina19 a răspuns:

Pai pur si simpu dai pe creeaza o pagina de obicei apare cand esti pe alta pagina! daca nu apare de acolo, deconecteaza-te de pe facebook si vezi ca scrie jos creeaza o pagina dai pe ea si iti alegi pe ce categorie vrei pagina, daca nu ai cont pe facebook poti sa iti faci sau sa te logezi cu facebook-ul!