| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi pun ce sonerie vreau eu la mesaje? ..am un Samsung Galaxy Fit cu Android v2. 2?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu, e un pic mai greu, dar cineva a mai pus intrebarea si am raspuns si acolo uite link-ul intrebarii unde e si te uiti la raspunsul meu ca mi-e lene sa mai scriu: http://www.tpu.ro/......efonul-as/

| HappyForYou a răspuns:

Te duci la profil telefon dai pe sageata aia de normal si sus in dreapta apare apel de intrare dai acolo si dai la mesaje noi...ATAT,sper ca te-am ajutat funda?batting eyelashes

| georgiiaana a răspuns (pentru HappyForYou):

Scuze dar nu am inteles...nu am gasit (am tel doar de 2 zile si nu prea ii stiu chestiile astea de pe aicibig grin) daca ai putea sa fi mai explicit/a...ar fi perfect:*
aa si e cu android 2. 3. 4 nu stiu daca, conteaza dar...
mersi:*happy