| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sterge un mesaj care l-am trimis unei persoane pe Facebook si pe care nu vreau sa il mai "citeasca"-vada?

11 răspunsuri:
| Asfgrhr a răspuns:

Dau fundita +vot. repede.

| Asfgrhr a răspuns:

Dar daca denunt conversatia? Sau il raportez ca SPAM? Tot vede ce i-am scris la mesaje?

| ℵøℵαмε7655 a răspuns (pentru Asfgrhr):

Asta se poate la comentarii!

| Asfgrhr a răspuns:

Dar daca imi sterg contul sau il dezactivez tot va vedea mesajele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se mai poate sterge odata ce a fost trimis! happy

Alte răspunsuri
| unknownn a răspuns (pentru Asfgrhr):

Da ma, le vede oricum, singura posibilitate e stergerea lui din baza de date, poti face asta contactand-ui pe ce-i de la FaceBook, dar s-ar putea sa dureze ceva timp... poate il vede pana il sterg ei.

| Asfgrhr a răspuns (pentru unknownn):

Si cum ii pot contacta? ca nu stiu de unde sa dau.

| unknownn a răspuns (pentru Asfgrhr):

Pe mine ma intrebi?
Nu folosesc FaceBook
Ar trebui sa aiba o adresa de e-mail, ceva date de contact...

| Ideea a răspuns:

Nu se poate, imi pare rau.

| RyanGeorge a răspuns:

Pentru cei care nu stiu cum sa stearga mesajele am facut un mic tutorial : http://www.youtube.com/watch?v=1-8q8bHZrdE Like & Share.