| madalicious a întrebat:

Buna!

Cum pot transforma un fisier. pdf intr-unul care poate fi citit?

Mentionez ca am incercat sa-l transform in document. N-a mers. Alta solutie?

P. S.

Răspuns Câştigător
| johnyjohny2006 a răspuns:

Http://www.hellopdf.com/download.php
dai download si ii faci conversie din pdf in doc. merge sigur

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Http://www.pdftoword.com/, e online.

| Klara a răspuns:

Http://www.hellopdf.com/

Downloadezi aici un convertor :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici http://www.pdfonline.com/pdf2word/index.asp cauti documentul, dai upload and convert si dupa aia descarci si gata :) l-am testat si a mers:)

| Nymeria a răspuns:

Http://www.zamzar.com/ il folosesc si merge perfect, iti trimite formatul pe email

| Craiovamax a răspuns:

Si fisierul. pdf poate fi citit usor.Click dreapta pe fisier-open with si cauti acolo Adobe Reader si ai rezolvat problema.Fisierele pdf se deschid cu Adobe Reader, eu asa fac de fiecare data cand e nevoie sa deschid vreun fisier de genul acesta.

| .exe a răspuns:

Cauta convertor pdf in docx si o sa mearga