| Clara_6276 a întrebat:

Cum pot vedea arhiva site-urilor pe care l-am vazut mai de mult? le pot sterge? Daca da cum?happy
Multumesc

Răspuns Câştigător
| imiplacemov a răspuns:

Daca folosesti opera CTRL + SHIT + H sau Tolls si History si se poate sterge prin click dreapta si delete

4 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Cum sa golesti arhiva ( si s-o gasesti de asemenea ):

Pentru Internet Explorer: Tools - Options - Browser history - delete temporary internet files.

Pentru Opera: Tools - Preferences - Advancer - History - Disk cache - Empty Now si bifati casuta Empty on Exit apoi Cookies - delete new cookies si apoi OK.

Pentru Mozzila: Tools - Clear Private Data, bifati casutele Cache, Cookies, Authenticated Session, Browsing History si apoi Clear Private Data Now

| karellen a răspuns:

In browser te uiti la history

| Gândac a răspuns:

Ce browser ai?
History ->Show all History. Click dreapta delete big grin (pentru mozila firefox)
Sau Ctrl + h. Click dreapta ->delete

| MyLifeIsAmazing a răspuns:

Poti sterge intrebari numai cu ajutorul lui RalucaTPUro adica doar atat stiu si eu ca sunt noua pe aici.big grin