| juststtefana a întrebat:

happy
Cum pun la un cont de Facebook "Administrator pagina"?
Am vazut la vedetele noastre autohtone, in special, ca au conturi pe Facebook... si acolo langa lista de prieteni... au inca o categorie cu "Administrator pagina" unde e trecut Facebook-ul lor personal.

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Asta inseamna ca au pagina personala, fara prieteni, doar pentru like-uri. poti sa iti faci si tu. iata cum:te deloghezi, iar in josul paginii initiale de facebook ai creare pagina. pentru a o asocia contului de facebook, trebuie sa folosesti acelasi user si parola, dai la artist, band or public figure, alegi categoria si un nume cum vrei sa iti apara pe pagina creata. succes! happy

| κλάους a răspuns:

Foarte simplu:

1- Te duci pe profilul tau
2- Dai la editare profil
3- Te duci la Persoane importante
4- Te duci jos-jos deasupra la butonul cu Salveaza modificarile si acolo o sa scrie: Creeaza o lista noua.
5- Dupa ce te duci la Creeaza o lista noua o sa iti dea sa selectezi pe cine sa bagi in acea lista. Bagi acolo si dai OK, dupa aia apesi pe butonul Salveaza modificarile.

DONE! Good Luck!