| SuperLover a întrebat:

Cum sa fac ca dupa ce am setat autoplay la un video de pe youtube, sa porneasca de unde vreau eu? Adica sa nu porneasca de la 0:00 ci de la 1:23 de exemplu.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Vorbesti cu nenea ala de la YouTube si-i spui sa faca ceva sa porneasca toate video-urile cum si de unde vrei tu.
Succes! (vei avea nevoie...)

| SuperLover explică:

Care e problema ta? te dai tu destept, chestia asta chiar exista numai ca nu mai tin minte cum se facea.

| iliexxx a răspuns:

Simplu ati apare numai si numai daca ai acc logat in partea de sus dreapta acolo... melodii seting list.