| Rizer a întrebat:

Buna!
Cum schimb parola la id de mess? Am uitat...numai tin minte...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai simplu asa: messenger-acount info, te loghezi si un pic mai jos ai Change password.

5 răspunsuri:
| MoreTime a răspuns:

Sau din messenger, fereastra principala: Messenger > My Account Info si de acolo bagi parola si userul actual dupa care dai "Change password" dupa ce se incarca. Succes big grin

| Rizer explică:

Gata am reusit si va multumesc!

| emillie a răspuns:

Pe bara de sus gasesti "Messenger". Dai click si vei alege "My account info", iti scrii parola acolo.Pe pagina care va aparea vei gasi si "Change your password".
Sper ca am putut explica cat de cat...nu sunt buna la asa cevahappy.

| alinutza90 a răspuns:

Dai acolo pe yahoo...la contul tau.(la Imbox, Spam, etc.) iar in coltul din stanga scrie "YAHOO! Mail" in stanga lui(langa el) scrie "Hi...(cum e numele contului tau) acolo. dai pe sagetuta aia in jos si dai click pe Profile.de acolo iti schimbi parola. SPER SA-TI FIE DE AJUTOR

| andreeutza_8900 a răspuns:

Dai pe:messenger-acount info, te loghezi si un pic mai jos ai Change password. asta-i tot! mult succes! dai fundita?