| LeoMessi10 a întrebat:

Buna ...cum se face o pagina publica pe facebook?

Răspuns Câştigător
| LMAO a răspuns:

Intri pe ori ce alta pagina si in dreapta iti scrie like si message si iti apare langa o rotita dai click pe ea si acolo scrie create a page dai pe ala si de acolo cred ca te descurci
funda?

4 răspunsuri:
| Patrisia14 a răspuns:

Decii sti cum se face un cont de facebook nu? http://www.facebook.com/index.php?stype=lo&lh=Ac-Me8QOg7NIccIh aici. Unde scrie inregistraza-te jos de tot scrie sub inregistreaza-te Creeaza o pagina pentru o vedeta sau o companie :)) infine. apesi acolo selectezi si gata. :))

| CătălinB02 a răspuns:

Pai....1.Intra pe pagina asta: www.facebook.com/camerarasetelor
2.Vezi acolo sus in dreapta sub butonul,, Acasa`` scrie creeaza o pagina.
3.Acolo iti alegi ce nume vrei la pagina si ce categorie....Si cam atat. Funda?

| fghjklkj a răspuns:

Intri pe ori ce pagina de pe facebook si scrie sus in dreapta "creaza o pagina" apesi acolo si iti facibig grin

| Taylorrrrr a răspuns:

Da exista pagina privata? rolling on the floor)