| Reek54 a întrebat:

Cum pot face pagina de facebook sa fie publica?

Răspuns Câştigător
| Kennedy97 a răspuns:

Dai la Edit Page, Edit Settings si de acolo vei observa ca pagina ta e pusa privata...si pune-o pe publica! big grin funda?

| Reek54 explică (pentru Kennedy97):

Este a unui prieten, si am intrat cu Team Viewer si este publica pagina, dar cand o caut pur si simplu nu o gasesc, nici eu nici alte persoane, de ce?

4 răspunsuri:
| Stefan_Codrin_1999 a răspuns:

Dai la edit page, edit settings, apoi schimbi din pagina privata in pagina pe care o pot vede prietenii pretenilor.

| Reek54 explică (pentru Stefan_Codrin_1999):

Dar nu-mi apare sa pot schimba

| lidiamiki99 a răspuns:

Pai undeva in dreapta pe langa like ai u buton si acolo poti alege cine iti poate vedea pagina...