| anaavram1 a întrebat:

Buna,cum se sterg melodiile de pe un sidi facute cu nero. funda

Răspuns Câştigător
| hunterpainting a răspuns:

Nu poti sa stergi nimic de pe CD.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Exista doua tipuri de CD-uri sau DVD-uri:
*CD-RW/DVD-RW(Compact Disc-ReWritable)
*CD-R/DVD-R(Compact Disc-ReWritable)
Concluzia e ca daca ai...-R cumpara altul ca nu e scump. Daca ai...-RW cauta si tu un program pe google. Iti recomand sa folosesti Nero 7 sau BurnAware Free. Sper ca te-am ajutat!

| onasis1961 a răspuns:

Am uitat să-ţi spun, eu nu am încercat că nu am nero8.Nu conteaza ce cd e.Descarca Nero Express 8. baga CD in calculator si deschide nero. Apoi dai la data cd si in dreapta ai DELET. daca vrei schimbi numele CD-ului dai la burn si astepti apoi gata.

| dannyel86 a răspuns:

Exista anumite tipuri de cd/dvd (rewritable) de pe care se poate sterge continutul si se poate inlocui cu altceva. Daca e cd/dvd normal, nu e posibil sa stergi informatia de pe el.