| Denisaa a întrebat:

Bunahappy
Cum spuneam in intrebarea anterioara, as vrea sa imi cumpar un telefon.Ma gandeam LG KP 500 Sau 501.
Cei de la Orange mi-au facut o oferta cum ca : daca prelungesc abonamentul pot sa cumpar un telefon.
Sunt curioasa la ce pret l-as putea cumpara, asa, cu prelungire de abonamnet?thinking(LG'ul)
Multuhappy

3 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Eu am LG KP501 si este foarte bun, ti`l recomand din toata inima, doar ca are ecranul cam sensibil, insa in rest este foarte bun, face poze bune la lumina naturala, iar muzica se aude bine, ai si panou de desen in caz ca te plictisesti uneori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe orange.ro si analizeaza toate ofertele de telefoane cu preturile corespunzatoare in functie de perioada de prelungire a abonamentului si de tipul de abonament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau uite saitul cu preturile www.zuum.ro/pagina.php?id=503