| andry98 a întrebat:

vreau si eu un telefon,(smartphone)dar as dori totusi sa nu depasesc 300-400 lei si cu prelungire de abonament pe orange. Unde as putea gasi de exemplu un site unde sa zic ca prelungesc si abonamentul si dau si telefon vechi... si el sa imi zica pretul? va rog spuneti-mi daca puteti. Dau funda si voturiii la cei care raspund la intrebarea mea.pls

2 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Pai galaxy mini la Orange am auzit ca la prelungirea abonamentului e 200 lei
( e prientre cele mai bune smartphones din categoria lui)

| myfirstkill a răspuns:

Hmmm... eu am un Nokia c3-01 e super. da nu-s cat costabig grin sper cami dai fundita!