| CrazyYoyo a întrebat:

Bunabig grin
Am instalat Samsung Kies 2. 2. 0 dar cand bag usb in pc imi apare kies si "se conecteaza" dar imi apare asa de 30 de min si nu se mai conecteaza odata angry
Stie cineva ce are..sau ce sa fac sa se conecteze mai repede?big grin
Multumesc anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| King_Iulian_1977 a răspuns:

Nu te stresa prea tare, am mai patit si eu asta, kies are momente cand nu vrea si pace, incearca sa il reinstalezi. in afara de faptul ca face update de te plictisesti mai merge si prost. poti sa traiesti bine mersi si fara el.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea nu nu este pentru Dragoste si sex.

| King_Iulian_1977 a răspuns:

I.ai facut soft si din cauza asta nu se mai conecteaza. daca nu faci update cu kies asta patesti.