| ionik09 a întrebat:

Bunabig grin am o pereche noua de casti cu microfon si as vrea sa pot testa micfrofonul...ma puteti ajuta?:d:d un site ceva? sau pe calcbig grin mersi anticipat

FUNDAlove strucklove struck

3 răspunsuri:
| ionik09 explică:

Ms mersi>:d

| Arctic a răspuns:

Start (stanga jos) -> All programs (toate programele) ->Accessories (accesrorii) -> Sound recorder -> butonu rosu si vorbesti, dupa aia il opresti si asculti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un singur raspuns:down skype si cand vrei sa faci prima conv te pune sa faci testulbig grinbig grin