| Aquafairybezelesiunicorni a întrebat:

Buna big grin. As vrea sa imi cumpar o tableta de cam 5-6 milioane. Ce imi recomandati?.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cumpara asa: http://bit.ly/16GIBSo deoarece mai performanta de atat in acesti bani nu gasesti.

| SonicAndrei a răspuns:

Allview. E firmă românească și sunt bune. Nu știu exact cum îi zice, dar îți poți lua liniștit tableta Allview la 600 lei. Eu am Allview Speed City și îmi merge NFS Most Wanted bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Soryn2244 a răspuns:

Allwiev speed city 2 400 lei 1. 2ghz dual core android 4.1.3 placa video tegra3 3D fara nici o problema 7 inch este super merge la fel de bine ca un galaxy tab le am pe ambele

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Serioux S716TAB 260 de lei si iti raman bani si pentru husa/card sd/acesori...
O am de 2 luni si este geniala pentru pretul acordat :X
Dezavantajul e ca are android 4.0.4 dar poti sa-i faci upgrade linistita, bafta

| Truxiie a răspuns:

Evoliu tab love struck.