| Tokha a întrebat:

Buna big grin.
Deci am scris pe toate campurile de completare la inregistrarea pe Facebook si am pus anul 2000, si a spus ca nu sunt eligibil ca sa creez cont, si de fiecare data imi apare asa. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| gsmro a răspuns:

Nu esti eligibil, adica nu ai varsta necesara. Punand anul 2000 inseamna ca ai 10 ani, iar pentru inscrierea pe Facebook trebuie sa ai 13 ani(parca, nu sunt sigur).

7 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Trbuie sa fii majora, deci modifica acolo la an. Pune cel putin 1992. Eu asa stiu. Nu am cont acolo. Papa

| Fvn a răspuns:

N-ai varsta necesara sa te inregistrezi tongue

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Tre sa fi peste 18 ani pune de la 1992 sau 1993 dar nu mai jos de 1992

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-o fi greu asa. Pui o varsta mai mare. Lol http://sp2.ro/019926

| Anonimatttt a răspuns:

Pui alt an.

| camelya_1945 a răspuns:

Numai daca ai varsta de 13 ani poti sa-ti faci cont pe facebook, ori mai astepti ori iti modifici data nasterii

| alyvaly a răspuns:

Cred ca trebuie sa fi mai mare de 10 ani trebuie sa ai minim 16 sau 17