| Daria16 a întrebat:

Buna!...daca am messengerul activat pe calculator nu pot activa in acelasi timp si multimessengerul, nu?

Răspuns Câştigător
| RainboyDash a răspuns:

Nu.yahoo Messenger si Multimessenger sunt 2 programe diferite de acelasi tip. Daca o sa descarci Multimass atunci o sa se faca un fel de lupta intre ele si os a fie nevoie sa reinstalezi Windowsul.Mai intai trebuie sa dezinstalezi Yahoo Messenger

1 răspuns:
| vulcan86 a răspuns:

Poti! Descarca asta si instaleaza-l http://fisierulmeu.ro/63YBL3RYFPV8/Y-Multi-Messenger-exe.html