| nyko06 a întrebat:

Buna daca apare mesajul Ne pare rău, această pagină nu este disponibilă

Linkul pe care l-ai accesat nu este valid sau pagina a fost ştearsă.La facebook ce inseamna, atunci cand merg pe profilul respectiv? Va multumesc!

6 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Pai daca ai primit un link de la altcineva, nu poti sa intrii pentru ca acel link poate fi accesat numai din profilul utilizatorului respectiv.
De exemplu daca eu fac parte dintr-un grup inchis de utilizatori pe facebook si copiez linkul acelei pagini, altcineva (care nu face parte din acel grup de utilizatori) nu poate accesa linkul.
Cred ca ai prins ideea.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fost șters.
Pa, pa.

| Evolution a răspuns:

Ti-a dat block sau user-ul respectiv si-a dezactivat contul.

| BubbleShoot a răspuns:

Te.a blocat pe tine sau si.a inchis facebook ul pentru toata lumea.pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a sters recent contul, l-a dezactivat sau te-a blocat!

| David_Pop_Daniel_1996 a răspuns:

Inseamna ca aceea postare a fost stearsa de utilizatorul care a postat-o.