| Ayiana a întrebat:

Buna,daca are cineva iphone imi poate face cont pe Instagram? Va rog.Nu lipseste fundita!winking

9 răspunsuri:
| iccecrim a răspuns:

Se poate face cont și de pe calculator, nu necesită numaidecât un iphone, de asemenea poți descărca instagram și la telefoanele gen Samsung, LG, fly, etc. Dacă ai nevoie de ajutor, scrie-mi sau răspunde-mi aici. Sper că te-am ajutat, funda?

| Ayiana explică (pentru iccecrim):

De pe calculator nu se poate...nu scrie nicaieri cum poti face cont, astfel mi-as fi facut de multwinking...iar de pe telefon tot nu pot:In primul rand pentru ca nu am net si in al doilea rand pentru ca telefonul meu e cu clapeta, este model vechi si nici nu are browser.Totusi mersi pentru raspuns!

| iccecrim a răspuns (pentru Ayiana):

Atunci de ce vrei cont? Eu acuș găsesc cum faci cont de pe calculator și o să vezi!

| iccecrim a răspuns (pentru Ayiana):

Uite aici, http://www.wikihow.com/Access-Instagram-on-a-PC, sper că te-am ajutat, funda? Eu acuș încerc să mă înregistrez.

| Ayiana explică (pentru iccecrim):

Pai daca as avea cont pe Instagram m-as putea loga si de pe calculator. http://instagram.com/ de acolo unde scrie,, Log in,,.Sti tu cum pot sa-mi fac cont de pe calculator?

| iccecrim a răspuns (pentru Ayiana):

Eu acum îl descarc, încearcă și tu, dacă va merge, funda?

| Ayiana explică (pentru iccecrim):

Incerc,si daca merge iti dau categoric fundawinking

| iccecrim a răspuns:

Eu am încercat, nu a mers, acum încerc altceva, am descărcat http://bluestacks-app-player.en.softonic.com/ și văd dacă merge ceva, apoi te anunț ce și cum am făcut, ok?
Dar am văzut că îl instalezi, apoi accesezi instagram și la sign up via app etc.

| Ayiana explică (pentru iccecrim):

Pfff.asa e, nu mergewinking...Ok, sa-mi spui daca ai reusit! :*