| SDavidS a întrebat:

Daca cumpar un Apple New iPad ALB, cand merg pe strada oamenii nu vor spune ca e pentru fetite pentru ca este ALB?

3 răspunsuri:
| AleGsZ a răspuns:

Mi-a dat de gandit. Dupa vreo 5 secunde de gandit mi-a venit replica:
Tu cand iesi din casa te vopsesti in negru, ca sa nu zica lumea ca esti fetita?

| Rossey a răspuns:

Daca albul este pentru fetite inseamna ca negrul este pentru baieti? In primul rand culorile nu sunt impartite in doua grupe si anume culori pentru baieti si culori entru fete. Daca era pe roz mai ziceam dar pe alb? Fii fara grija, nimeni nu va spune ca este pentru fete.

| herbals a răspuns:

Albul e culoarea fetelor. Sa nu iei.